Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο
Αρχείο

Πρόβλεψη Inter - Club Brugge KV

Champions League · League phase · Matchday 2Ολοκληρώθηκε
InterInter
3–4
Club Brugge KVClub Brugge KV
1/1 σωστές

Η επιλογή μας

Γκολ και από τις δύο ομάδες

Γκολ και από τις δύο ομάδες: ναι

Value επιλογή@1.80ΧαμηλήΚερδισμένη

Η Brugge σκόραρε σε όλα τα τελευταία 10 παιχνίδια της· η Inter δέχτηκε γκολ σε επτά από τα τελευταία δέκα εντός έδρας.

Γιατί αυτή η επιλογή

Η Brugge σκόραρε σε όλα τα τελευταία 10 παιχνίδια της· η Inter δέχτηκε γκολ σε επτά από τα τελευταία δέκα εντός έδρας.

Η Brugge σκόραρε σε 10 από τα τελευταία 10 παιχνίδια της, με μέσο όρο 2.1 ανά εκτός έδρας ματς, και σκόραρε δύο φορές κόντρα στην Aston Villa σε αυτή τη διοργάνωση. Η Inter δέχτηκε γκολ σε 7 από τα τελευταία 10 εντός έδρας παιχνίδια της και σε 7 από τα τελευταία 10 συνολικά. Η Brugge μένει επίσης χωρίς τον στόπερ Ordonez, κάτι που κρατά υψηλό το σκοράρισμα της Inter. Τα αναμενόμενα γκολ περίπου 2.3 προς 1.05 δίνουν περίπου 58% για γκολ και από τις δύο ομάδες, έναντι 52% στην αγορά, ενώ τα προηγούμενα αποτελέσματα δείχνουν ότι το μοντέλο υποτιμά το σκοράρισμα.

Απόδοση
1.80
Η απόδοση υπονοεί
52.0%
Πραγματικό
BTTS yes

Η πιθανότητά μας είναι υψηλότερη από όση υπονοεί η τιμή του bookmaker — αυτή η διαφορά είναι το πλεονέκτημα.

Με δύο λόγια

Παίξτε γκολ και από τις δύο ομάδες: η Brugge σκοράρει σχεδόν σε κάθε ματς και η Inter δέχεται συχνά γκολ εντός έδρας.

  1. 1Η Brugge σκόραρε σε όλα τα τελευταία 10 παιχνίδια της, εντός και εκτός έδρας.
  2. 2Η Inter δέχτηκε γκολ σε επτά από τα τελευταία δέκα εντός έδρας παιχνίδια της.
  3. 3Η Inter χάνει μόνο τους Stones και Jones· η Brugge χάνει τον αμυντικό Ordonez.

Δείτε περισσότερα

Τι έγινε3–4 · 1 από 1 επιλογές κερδισμένες

Τελικό σκορ

3–4

Γκολ

7 (περιμέναμε 3.3)

Κόρνερ

8 (περιμέναμε 9.9)

Κάρτες

7 (περιμέναμε 4.0)

Εμείς απέναντι στους bookmakersΜεγαλύτερη διαφωνία: Σκοράρουν και οι δύο — εμείς 58%, bookmakers 52%
Δικές μαςBookmakersΔιαφορά
Νίκη Inter74%76%-2
Ισοπαλία16%15%+1
Νίκη Club Brugge KV10%9%+1
Over 1.5 γκολ86%84%+2
Over 2.5 γκολ69%67%+2
Over 3.5 γκολ46%46%0
Σκοράρουν και οι δύο58%52%+6
Πέναλτι στον αγώνα28%––
Κόκκινη κάρτα στον αγώνα19%––

Τα νούμερα των bookmakers είναι οι αποδόσεις τους χωρίς το περιθώριο. Διαφορά 4 μονάδων και άνω επισημαίνεται. Η στήλη του παρόχου δεδομένων είναι η δική του πρόβλεψη, για αναφορά.

Αναμενόμενα γκολ

2.30 – 1.05

Αναμενόμενα κόρνερ

9.9

Αναμενόμενες κάρτες

4.0

Πιθανότερα σκορ

2-1 (11%) · 2-0 (9%) · 3-1 (9%)

Τελευταία νέα ομάδων (3)Η Inter χωρίς τον John Stones (καμπτήρας) και τον Curtis Jones (μηρός, πιθανώς μέχρι τον Νοέμβριο)· επιστρέφει ο Calhanoglu· ο…

Η Inter χωρίς τον John Stones (καμπτήρας) και τον Curtis Jones (μηρός, πιθανώς μέχρι τον Νοέμβριο)· επιστρέφει ο Calhanoglu· ο Spence έκανε ντεμπούτο το Σάββατο. Η αναμενόμενη ενδεκάδα περιλαμβάνει τους Thuram και Lautaro στην επίθεση.

2026-10-12αξιοπιστία: mediumsportsmole.co.uk

Ο αμυντικός της Club Brugge Joel Ordonez είναι εκτός· αναμενόμενη ενδεκάδα με τον Tresoldi στην επίθεση και τους Vanaken και Vetlesen στο κέντρο.

2026-10-12αξιοπιστία: mediumsportsmole.co.uk

Αλγοριθμική πρόβλεψη για την Inter με 3-5-2, με τους Esposito και Thuram στην επίθεση (μη επιβεβαιωμένο).

αξιοπιστία: lowstarting11.com

Τι μπορεί να πάει στραβάΗ Inter ελέγχει την μπάλα, κρατά τη Brugge μακριά και κερδίζει 2-0 ή 3-0.

Η Inter ελέγχει την μπάλα, κρατά τη Brugge μακριά και κερδίζει 2-0 ή 3-0.

Τι δεν μπόρεσε να επαληθεύσει

  • Επιβεβαιωμένες συνθέσεις
  • Ανεξάρτητη επιβεβαίωση της απουσίας του Ordonez από βελγικές πηγές
  • Ιστορικό πέναλτι που έχει δώσει ο διαιτητής
Τα δεδομέναInterLLLWLClub Brugge KVLLDWW

Αυτά είναι τα στοιχεία που είχε ο αναλυτής για τον αγώνα.

InterClub Brugge KV
Θέση στη βαθμολογία26/3621/36
Βαθμοί (αγώνες)0 (1)0 (1)
ΦόρμαLLLWLLLDWW
Βαθμοί ανά αγώνα2.62.2
Γκολ υπέρ – κατά3.0 – 1.22.1 – 1.0
Αναμενόμενα γκολ (xG) υπέρ – κατά2.18 – 1.012.20 – 1.00
Ανέπαφη εστία30%30%
Σκόραραν και οι δύο70%70%
Over 2.5 γκολ70%80%
Κόρνερ υπέρ – κατά6.6 – 3.86.1 – 5.6
Κίτρινες υπέρ – κατά0.8 – 1.31.9 – 2.2
Ημέρες από τον τελευταίο αγώνα33

Τελευταίοι 10 αγώνες: η γηπεδούχος εντός έδρας, η φιλοξενούμενη εκτός. Γκολ και xG είναι υπέρ – κατά ανά αγώνα· ομοίως κόρνερ και κίτρινες.

Διαιτητής

Rohit Saggi (Norway)

Φέτος: 3.79 κίτρινες και 25.9 φάουλ ανά αγώνα σε 39 αγώνες.

Τελευταίοι 10 αγώνες: 5.30 κίτρινες ανά αγώνα.

Απουσίες

Inter

C. Jones (injured: Muscle Injury)

J. Stones (injured: Thigh Injury)

Club Brugge KV

Καμία δηλωμένη

Ενδεκάδες: predicted

Αποδόσεις bookmakers

Inter

1.25

Ισοπαλία

6.18

Club Brugge KV

10.85

Over 2.5 γκολ

1.40

Under 2.5 γκολ

2.82

Σκοράρουν και οι δύο: ναι

1.80

Σκοράρουν και οι δύο: όχι

1.95

Μέση τιμή αρκετών bookmakers. Το συνολικό περιθώριό τους είναι 5.4%.

Τελευταίοι 10 αγώνες — Inter
10-10ΕParma3–0W
09-19ΞAS Roma2–2D
09-14ΕUdinese5–3W
09-08ΞReal Madrid1–2L
09-05ΕSSC Napoli3–2W
08-30ΞCagliari1–0W
08-22ΕMonza4–1W
05-23ΞBologna3–3D
05-17ΕHellas Verona1–1D
05-13ΞLazio2–0W
Τελευταίοι 10 αγώνες — Club Brugge KV
10-10ΞRAAL La Louvière4–1W
09-20ΕKRC Genk3–0W
09-13ΕRoyal Antwerp FC3–1W
09-08ΕAston Villa2–3L
09-04ΞLommel SK1–0W
08-30ΞKAA Gent1–2L
08-23ΕCercle Brugge1–0W
08-15ΞOud-Heverlee Leuven3–0W
08-07ΕKV Kortrijk3–0W
05-24ΕKAA Gent5–0W
Η πλήρης ανάλυσηΟ πλήρης συλλογισμός του αναλυτή · 2 λεπτά ανάγνωσης

Η Inter θα πρέπει να κερδίσει στο San Siro, όμως η Brugge σκοράρει σχεδόν σε κάθε εκτός έδρας ματς, οπότε το γκολ και από τις δύο ομάδες στο 1.80 είναι η αξία.

Δεδομένα (pack). Η Inter είναι 8-2-0 στα τελευταία 10 εντός έδρας παιχνίδια της, με 3.0 γκολ υπέρ και 1.2 κατά ανά ματς, ενώ και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 70% αυτών. Δημιουργεί πολλά, με 19 τελικές ανά ματς, και τα περισσότερα γκολ της έρχονται μετά το ημίχρονο (20 από 30 εντός έδρας). Η Brugge είναι 8-0-2 στα τελευταία 10 και σκόραρε και στα 10. Εκτός έδρας σκοράρει 2.1 και δέχεται 1.0 γκολ ανά ματς, και στο 70% αυτών των παιχνιδιών σκόραραν και οι δύο ομάδες. Στο μοναδικό της παιχνίδι στο Champions League μέχρι τώρα έχασε 2-3 εντός έδρας από την Aston Villa, σκοράροντας πάντως δύο φορές. Η Inter έχασε 1-2 στην έδρα της Real Madrid παρά τις 21 τελικές. Και οι δύο ομάδες έπαιξαν στις 10 Οκτωβρίου, άρα έχουν ίδια ξεκούραση. Ο διαιτητής Saggi έχει μέσο όρο 3.79 κίτρινες ανά παιχνίδι φέτος, αλλά 5.3 στα τελευταία 10. Οι ίδιες οι ομάδες έχουν λίγες κάρτες: η Inter 0.8 κίτρινες ανά εντός έδρας παιχνίδι, η Brugge 1.9 εκτός έδρας.

Νέα (web). Sports Mole (12 Οκτ): Η Inter αγωνίζεται χωρίς τους Stones και Curtis Jones, ο Calhanoglu επιστρέφει και η αναμενόμενη επίθεση είναι ο Thuram μαζί με τον Lautaro. Η Brugge χάνει τον στόπερ Joel Ordonez, κάτι που αποδυναμώνει μια άμυνα που ήδη δέχτηκε τρία γκολ από την Villa. Τίποτα δεν δείχνει rotation.

Αγορά. Οι τιμές του 1X2 (75.9/15.4/8.7) φαίνονται δίκαιες και μένω κοντά σε αυτές. Το γκολ και από τις δύο ομάδες τιμολογείται στο 52%. Με την Inter να σκοράρει περίπου 2.3 και τη Brugge περίπου 1.0–1.1, βγάζω περίπου 57–60%. Τα προηγούμενα αποτελέσματα δείχνουν επίσης ότι το μοντέλο τείνει να υποτιμά το σκοράρισμα, οπότε βάζω 58%, με υπεροχή 6 μονάδων. Το over 2.5 στο 1.40 είναι μόλις λίγες μονάδες πάνω από την αγορά, οπότε το προσπερνώ. Κόρνερ: οι συνδυασμένοι ρυθμοί δίνουν περίπου 10.6, που πέφτει στο περίπου 9.9 μετά τη συνηθισμένη διόρθωση. Αυτό βρίσκεται γύρω από τη γραμμή 9.5, άρα δεν υπάρχει αξία. Κάρτες: αναμένονται περίπου 4, και ο πρόσφατα υψηλός ρυθμός του διαιτητή αντισταθμίζεται από δύο ομάδες με λίγες κάρτες, άρα καμία επιλογή.

Αβεβαιότητες. Η Inter θα μπορούσε να κυριαρχήσει στην μπάλα και να κερδίσει άνετα χωρίς να δεχτεί γκολ, όπως στο 3-0 επί της Parma. Τα επιθετικά νούμερα της Brugge προέρχονται κυρίως από το βελγικό πρωτάθλημα. Οι συνθέσεις είναι προβλέψεις, όχι επιβεβαιωμένες.

Κοινοποίηση

WhatsAppViberTelegramXFacebookReddit