Πρόβλεψη Barracas Central - Independiente Rivadavia
Οι επιλογές μας
Γκολ ομάδας - Barracas Central
Barracas Central under 1.5 γκολ
Η Barracas έχει σκοράρει 0.5 γκολ/αγώνα στους τελευταίους 10 (0.6 εντός έδρας, 40% χωρίς γκολ) και δεν έχει σκοράρει δύο φορές σε κανέναν αγώνα σε όλο το δείγμα· η Rivadavia κρατά το μηδέν…
Γιατί αυτή η επιλογή
Η Barracas έχει σκοράρει 0.5 γκολ/αγώνα στους τελευταίους 10 (0.6 εντός έδρας, 40% χωρίς γκολ) και δεν έχει σκοράρει δύο φορές σε κανέναν αγώνα σε όλο το δείγμα· η Rivadavia κρατά το μηδέν στο 40% των εκτός έδρας αγώνων και δέχεται μόλις 1.1/αγώνα εκτός έδρας.
- Πραγματικό
- 0
Δεν υπάρχει τιμή bookmaker για σύγκριση, οπότε είναι εκτίμηση και βαθμολογείται μόνη της.
72%Σύνολο κόρνερunder 10.5 κόρνερΧαμένη
Τα εντός έδρας παιχνίδια της Barracas έχουν μέσο όρο 8.1 κόρνερ συνολικά και τα crossed ποσοστά υπέρ/κατά δίνουν ~8.8· η Bzzoiro δίνει το over 10.5 μόλις στο 25.8%. Η βροχή και μια ομάδα που δυσκολεύεται και παίζει προσεκτικά εντός έδρας κρατούν χαμηλό τον ρυθμό.
- Πραγματικό
- 12
Δεν υπάρχει τιμή bookmaker για σύγκριση, οπότε είναι εκτίμηση και βαθμολογείται μόνη της.
72%Σύνολο καρτώνover 3.5 κάρτες (και οι δύο ομάδες)Κερδισμένη
Ο Lamolina έχει μέσο όρο 4.42 κίτρινες/αγώνα φέτος και 4.6 στους τελευταίους 10 με 21.9 φάουλ/αγώνα· η Barracas κάνει 14.6 φάουλ και παίρνει 2.9 κίτρινες ανά αγώνα, η Rivadavia 2.6 εκτός έδρας. Συνδυασμένη προσδοκία ~5 κάρτες.
- Πραγματικό
- 7
Δεν υπάρχει τιμή bookmaker για σύγκριση, οπότε είναι εκτίμηση και βαθμολογείται μόνη της.
Με δύο λόγια
Χαμηλό σκορ και κλειστό παιχνίδι στη βροχή: μείνετε με την αγορά (ελαφρύ προβάδισμα για Independiente Rivadavia/ισοπαλία) και πάρτε under στα κόρνερ, μαζί με μια επιλογή στις κάρτες λόγω διαιτητή.
Δείτε περισσότερα
Τι έγινε0–1 · 2 από 3 επιλογές κερδισμένες
Τελικό σκορ
0–1
Γκολ
1 (περιμέναμε 2.1)
Κόρνερ
12 (περιμέναμε 8.8)
Κάρτες
7 (περιμέναμε 5.1)
Εμείς απέναντι στους bookmakersΕίμαστε εντός 4 μονάδων από τους bookmakers παντού.
| Δικές μας | Bookmakers | Διαφορά | |
|---|---|---|---|
| Νίκη Barracas Central | 28% | 29% | -1 |
| Ισοπαλία | 33% | 33% | +1 |
| Νίκη Independiente Rivadavia | 39% | 39% | 0 |
| Over 1.5 γκολ | 62% | 63% | -1 |
| Over 2.5 γκολ | 36% | 36% | 0 |
| Over 3.5 γκολ | 17% | 17% | 0 |
| Σκοράρουν και οι δύο | 43% | 43% | 0 |
| Πέναλτι στον αγώνα | 23% | – | – |
| Κόκκινη κάρτα στον αγώνα | 26% | – | – |
Τα νούμερα των bookmakers είναι οι αποδόσεις τους χωρίς το περιθώριο. Διαφορά 4 μονάδων και άνω επισημαίνεται. Η στήλη του παρόχου δεδομένων είναι η δική του πρόβλεψη, για αναφορά.
Αναμενόμενα γκολ
0.95 – 1.20
Αναμενόμενα κόρνερ
8.8
Αναμενόμενες κάρτες
5.1
Πιθανότερα σκορ
1-1 (12%) · 0-1 (11%) · 0-0 (10%)
Τελευταία νέα ομάδων (5)Πιθανές εντεκάδες: Barracas Central — Miño· Jappert, Rak, Demartini, Martínez· Pereyra, Tapia, Miloc, Porra, Maroni· Briasco…
Πιθανές εντεκάδες: Barracas Central — Miño· Jappert, Rak, Demartini, Martínez· Pereyra, Tapia, Miloc, Porra, Maroni· Briasco (προπονητής Damián Ayude). Independiente Rivadavia — Bolcato· Vigo/Osella, Villalba, Studer, Elordi· Ríos, Bottari, Florentín· Fernández, Sartori, Salas (προπονητής Alfredo Berti). Σημειώστε ότι οι Porra και Studer αναφέρονται ως βασικοί, παρότι το πακέτο δεδομένων τους σημειώνει ως τραυματίες.
2026-09-20αξιοπιστία: mediumdiariouno.com.ar
Ο αρχηγός και πρώτος σκόρερ Alex Arce είναι τιμωρημένος (πέντε κίτρινες κάρτες)· ο Fabrizio Sartori τον αντικαθιστά στην επίθεση.
2026-09-20αξιοπιστία: highmdzol.com
Η Independiente Rivadavia αποκλείστηκε πρόσφατα από το Copa Argentina (στα πέναλτι, από την Atlético Tucumán), αγώνας που δεν εμφανίζεται στο πακέτο δεδομένων — άρα η πραγματική ξεκούρασή της μπορεί να είναι μικρότερη από τις 9 ημέρες που αναγράφονται.
2026-09-20αξιοπιστία: mediummdzol.com
Η Barracas Central είναι επτά αγώνες χωρίς νίκη και η θέση του προπονητή Damián Ayude αναφέρεται ως ασταθής· βρίσκεται 11η στη Ζώνη B με 12 βαθμούς, η Rivadavia 7η με 14.
2026-09-20αξιοπιστία: mediummdzol.com
Επιβεβαιωμένος διαιτητής ο Nicolás Lamolina, VAR ο Silvio Trucco, στο Estadio Claudio Tapia, μετάδοση από το TNT Sports.
2026-09-20αξιοπιστία: highdiariouno.com.ar
Τι μπορεί να πάει στραβάΕπιβεβαιωμένες αρχικές εντεκάδες (τα προγνωστικά είναι μόνο πιθανά)
- Επιβεβαιωμένες αρχικές εντεκάδες (τα προγνωστικά είναι μόνο πιθανά)
- Αν οι τραυματίες της Barracas που αναφέρονται (Tobio, Espínola, Gamba, Orsini, Barrios) έχουν επιστρέψει — μόνο ο Porra εμφανίζεται στην πιθανή εντεκάδα
- Τιμές στοιχηματικών εταιρειών για κόρνερ, κάρτες και σύνολα γκολ ομάδων
- Ακριβής κατάσταση του terrain λόγω προβλεπόμενης βροχής
Τα δεδομέναΑυτά είναι τα στοιχεία που είχε ο αναλυτής για τον αγώνα.
Αυτά είναι τα στοιχεία που είχε ο αναλυτής για τον αγώνα.
| Barracas Central | Independiente Rivadavia | |
|---|---|---|
| Βαθμοί ανά αγώνα | 0.7 | 1.1 |
| Γκολ υπέρ – κατά | 0.6 – 1.0 | 1.0 – 1.1 |
| Αναμενόμενα γκολ (xG) υπέρ – κατά | 0.97 – 1.25 | 1.19 – 1.01 |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 40% |
| Σκόραραν και οι δύο | 50% | 50% |
| Over 2.5 γκολ | 40% | 40% |
| Κόρνερ υπέρ – κατά | 4.0 – 4.1 | 4.1 – 5.7 |
| Κίτρινες υπέρ – κατά | 2.3 – 2.0 | 2.6 – 1.6 |
| Ημέρες από τον τελευταίο αγώνα | 7 | 9 |
Τελευταίοι 10 αγώνες: η γηπεδούχος εντός έδρας, η φιλοξενούμενη εκτός. Γκολ και xG είναι υπέρ – κατά ανά αγώνα· ομοίως κόρνερ και κίτρινες.
Αναμετρήσεις μεταξύ τους
4 αναμετρήσεις: 1 νίκες γηπεδούχου, 2 ισοπαλίες, 1 νίκες φιλοξενούμενου · 2.0 γκολ ανά αγώνα.
- 2026-03-12 · Independiente Rivadavia 1–2 Barracas Central
- 2025-07-20 · Barracas Central 0–3 Independiente Rivadavia
- 2025-01-29 · Independiente Rivadavia 0–0 Barracas Central
- 2024-10-07 · Barracas Central 1–1 Independiente Rivadavia
Διαιτητής
Nicolas Lamolina (Argentina)
Φέτος: 4.42 κίτρινες και 21.9 φάουλ ανά αγώνα σε 19 αγώνες.
Τελευταίοι 10 αγώνες: 4.60 κίτρινες ανά αγώνα.
Απουσίες
Barracas Central
F. Tobio (injured: Unknown)
J. Espínola (injured: Groin Injury)
L. Gamba (injured: Muscle Injury)
M. Duarte (injured: Cruciate Ligament Injury)
N. Orsini (injured: Knee Injury)
R. Barrios (injured: Muscle Injury)
T. Porra (injured: Sprained Knee Injury)
Independiente Rivadavia
A. Arce (suspended: yellow_card_accumulation_suspension)
E. Bonifacio (injured: Broken Toe)
L. Gómez (injured: Unknown)
S. Studer (injured: Strain Injury)
Ενδεκάδες: predicted
Αποδόσεις bookmakers
Barracas Central
3.20
Ισοπαλία
2.85
Independiente Rivadavia
2.40
Over 2.5 γκολ
2.60
Under 2.5 γκολ
1.48
Σκοράρουν και οι δύο: ναι
2.17
Σκοράρουν και οι δύο: όχι
1.63
Μέση τιμή αρκετών bookmakers. Το συνολικό περιθώριό τους είναι 8.0%.
Τελευταίοι 10 αγώνες — Barracas Central
| 09-14 | Ξ | Banfield | 1–1 | D |
| 09-07 | Ε | Argentinos Juniors | 0–0 | D |
| 09-01 | Ξ | Tigre | 0–0 | D |
| 08-23 | Ε | Club Atlético Platense | 1–2 | L |
| 08-16 | Ε | Rosario Central | 0–1 | L |
| 08-09 | Ξ | Gimnasia y Esgrima | 0–2 | L |
| 08-02 | Ξ | Deportivo Riestra | 1–0 | W |
| 07-29 | Ε | Aldosivi | 1–0 | W |
| 07-25 | Ξ | River Plate | 1–0 | W |
| 05-27 | Ξ | Vasco da Gama | 0–3 | L |
Τελευταίοι 10 αγώνες — Independiente Rivadavia
| 09-12 | Ε | Aldosivi | 4–3 | W |
| 09-06 | Ξ | River Plate | 1–3 | L |
| 08-31 | Ε | Racing Club | 3–1 | W |
| 08-22 | Ξ | CA Independiente | 0–0 | D |
| 08-18 | Ε | Fluminense | 1–1 | D |
| 08-15 | Ξ | Club Atlético Belgrano | 0–2 | L |
| 08-11 | Ξ | Fluminense | 0–0 | D |
| 08-08 | Ε | Estudiantes de Río Cuarto | 2–1 | W |
| 08-03 | Ξ | Sarmiento | 1–2 | L |
| 07-30 | Ε | Huracán | 2–1 | W |
Η πλήρης ανάλυσηΟ πλήρης συλλογισμός του αναλυτή · 2 λεπτά ανάγνωσης
(a) Δεδομένα. Η Barracas βρίσκεται σε ξηρασία γκολ: 0.5 γκολ/αγώνα στους τελευταίους 10 (xG 0.88), 50% δεν σκόραραν, και μόλις 1W-4D-5L εντός έδρας (0.7 pts/g, 0.6 γκολ/αγώνα). Οι τελευταίοι τέσσερις αγώνες πρωταθλήματος έδωσαν 1-1, 0-0, 0-0, 1-2. Η Rivadavia είναι πιο άστατη (1.4 GF / 1.4 GA, 70% BTTS συνολικά) αλλά πολύ πιο ισοπεδωμένη εκτός έδρας: 1.0/1.1 γκολ, 40% clean sheets, 50% δεν σκόραραν, 2W-5D-3L. Κόρνερ: σύνολο Barracas εντός έδρας 8.1/αγώνα, Rivadavia εκτός 9.8/αγώνα, όμως τα crossed ποσοστά (Barracas 4.0 υπέρ vs IR 5.7 κατά· IR 4.1 υπέρ vs Barracas 4.1 κατά) δείχνουν ~8.5-9. Κάρτες: Barracas 2.9 κίτρινες/αγώνα και 14.6 φάουλ/αγώνα, Rivadavia 2.4 κίτρινες/αγώνα· ο Lamolina έχει 4.42 κίτρινες/αγώνα φέτος, 4.6 στους τελευταίους 10, 21.9 φάουλ/αγώνα — συνδυασμένη προσδοκία ~5 κάρτες. H2H: 4 αναμετρήσεις, 2.0 γκολ/αγώνα, δύο στις τέσσερις με ≤1 γκολ.
(b) Νέα. Τοπικά προγνωστικά (MDZ, Diario Uno) αναφέρουν τους Studer και Porra στις πιθανές εντεκάδες, παρότι το πακέτο δεδομένων τους σημειώνει ως απόντες — η λίστα τραυματισμών του πακέτου είναι παλιά. Η τιμωρία του Arce επιβεβαιώνεται· ο Sartori αντικαθιστά τον αρχηγό και πρώτο σκόρερ, μια πραγματική υποβάθμιση για μια φιλοξενούμενη ομάδα που ήδη σκοράρει 1.0/αγώνα εκτός έδρας. Η Rivadavia μόλις αποκλείστηκε από το Copa Argentina στα πέναλτι (τα παραπάνω λεπτά δεν φαίνονται στο πακέτο)· η Barracas είναι επτά αγώνες χωρίς νίκη με τον προπονητή υπό πίεση — πιθανή προσεκτική προσέγγιση εντός έδρας με προτεραιότητα στην ασφάλεια. Βροχή, 16°C.
(c) Αγορά. Οι τιμές χωρίς margin 28.9/32.5/38.6 και το over 2.5 στο 36.3% ταιριάζουν σχεδόν απόλυτα με την εκτίμησή μου· με τον Arce εκτός δεν έχω επιχείρημα για απόκλιση στο 1X2 ή στα γκολ, άρα δεν υπάρχει edge σε τιμή. Η αξία βρίσκεται σε αγορές χωρίς τιμή: σύνολο κόρνερ (Bzzoiro 25.8% over 10.5), σύνολο καρτών (διαιτητής και δύο ομάδες με πολλά φάουλ) και το σύνολο γκολ της Barracas, που υποστηρίζεται τόσο από το ποσοστό σκοραρίσματός της στα 10 παιχνίδια όσο και από το ποσοστό clean sheets της IR εκτός έδρας.
(d) Αβεβαιότητες. Η επίθεση της Rivadavia έχει δώσει πρόσφατα νίκες με 4-3 και 3-1 — η διακύμανση είναι υψηλή· η Barracas θα μπορούσε ακόμη να δεχτεί γκολ αργά (4 από τα 10 γκολ που δέχτηκε εντός έδρας ήρθαν μετά το 76'). Οι σύνθεσεις είναι προβλεπόμενες, όχι επιβεβαιωμένες.
Ανάλυση από opus με αναζήτηση στο διαδίκτυο.